Aktualności

WAKACYJNE DYŻURY

Dyżury Zarządu SWUTW odbywać się będą przy ul. Kopernika 13,

            we wszystkie wtorki lipca, sierpnia i września

                        w godz. od  10:00  do  12:00

l

WYCIECZKI WE WRZEŚNIU 2022

01.09.2022 GODZ.7:15 WYJAZD DO LEŚNICZÓWKI WOZIWODA. KOSZT 35 ZŁ

ZWIEDZAMY: 1. JEZIORO KOZIE

                    2. WOZIWODA

                    3. ŚCIEŻKA EDUKACYJNA /4,5 KM./

                    4. OGNISKO

                    5. POSIŁEK TURYSTYCZNY/CATERING/

 

 

15.09.2022 GODZ 08:00  WYJAZD DO SZYMBARKA. KOSZT 55 ZŁ

 

ZWIEDZAMY: 1. ZWIEDZANIE OBIEKTÓW Z PRZEWODNIKIEM

                    2. PIECZENIE CHLEBA

                    3. OBIAD

                    4.CZAS WOLNY

 INFORMACJE U GRAŻYNY:  668 060 394   

                                                                                         

                                                                                 

 

OBIE WYCIECZKI SĄ  CZĘŚCIOWO DOTOWANE PRZEZ URZĄD MIASTA.

 

OGŁOSZENIE

NR KONTA SWUTW 

94 1160 2202 0000 0004 6047 0528

PLAN ZAJĘĆ. 2022

UMIESZCZAM  PLAN ZAJĘĆ NA DRUGI SEMESTR 2022

 

PONIEDZIAŁEK

10:00       RĘKODZIEŁO   grupa 2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 11:15       NATURA A ZDROWIE          I.WESTFAL

              07 III, 04 IV, 09 V

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:00      ROSYJSKI           A. MAZURKIEWICZ                    /mała sala/

            07.III    PIERWSZE ZAJĘCIA.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:30       PSYCHOLOGIA                    E.DAWIDOWSKA

               CO 2 TYG.

              14 III, 28 III, 11 IV, 25 IV, 09 V, 23 V, 06 VI, 20 VI

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

          

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WTOREK

10:00                PLASTYKA                 O. MAZURKIEWICZ-TIESLER                      COP

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12:00                MALARSTWO              O. BALISZEWSKA-WALICKA                       COP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10:00 - 12:00     DYŻUR ZNP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11:15               BASEN               VICTORIA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12:15                SOCJOLOGIA             J. ZIEMIŃSKI

                      15 III       12IV     10 V

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14:00                GEOGRAFIA             M. WOJECKI

                            08 III        05 IV      17 V     14 VI

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15:45                HISTORIA                 K. SAPIEHA

                       08 III, 22 III, 05 IV, 26 IV, 17 V, 31 V, 14 VI

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15:15               EKOLOGIA                             D. KACZMAREK

                        01 III, 15 III, 29 III, 12 IV,  24 V, 07 VI, 21 VI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚRODA

 

09:00                ANGIELSKI /POCZĄTKUJĄCY          A. GLINKOWSKA  /ZAWIESZONY DO KOŃCA SEMESTRU/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

11:15               LITERATURA                             W.KANTECKA

                       02 III, 16 III, 30 III, 13 IV, 27 IV, 04 V, 11 V,  

                         25 V, 08 VI,     22VI/odwołane/

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   11:20                    KOSMETYKA A ZDROWIE

                              09 III,  06 IV,   18 V,  15 VI

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12:30                 TRENING PAMIĘCI    PSYCHOLOGIA                      A. HIRSCH

                        23 III, 30 III, 06 IV, 13 IV, , 27 IV,  11 V,  25 V, 08 VI, 15 VI, 22VI   /08.06.  I  15.06 ODWOŁANE/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:00             POLSZCZYZNA PIĘKNA I POPRAWNA             G. KURPISZ-KASPRZAK

                                  09 III    20 IV     18 V

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17:30                  GIMNASTYKA                         K  . NALEPKA                          MEDYK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CZWARTEK 

 

10:00                       NORDIC WALKING               Z. OBRĘBSKA

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

10:00 - 13:00         ANGIELSKI            A. ISKIERSKA-BAŁKA   / 3 GR.      10.03. 2022  pierwsze zajęcia.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12:15                      SREBRNA NITKA                           E. MAGDZIARCZYK-PLEBANEK

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:15                     NIEMIECKI                                  G.CHAMERA

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PIĄTEK

09:00                 RĘKODZIEŁO          grupa 1                               

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                         TURYTSTYKA WG WŁASNEGO PLANU

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11:00                 MUZEUM                                                                MPiMK-P

                       

                              10VI               HISTORIA POWSTANIA I ROZWOJU MPiMK-P

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------