Aktualności

TYMCZASOWY PLAN ZAJĘĆ. 2021

UMIESZCZAM TYMCZASOWY PLAN ZAJĘĆ NA PIERWSZY SEMESTR 2021/2022.

 

PONIEDZIAŁEK

10:00       RĘKODZIEŁO   grupa 2

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10:30       SREBRNA NITKA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11:15       NATURA A ZDROWIE          I.WESTFAL

               25 X, 15 XI, 06 XII

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:00       RELAKSACJA I TRENING UWAŻNOŚCI.    A. GLINKOWSKA

               11 X, 25 X, 15 XI, 29 XI, 13 XII,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:30       PSYCHOLOGIA                    E.DAWIDOWSKA

               CO 2 TYG.

               04.X, 18 X, 08.XI, 22 XI, 06.XII, 20 XII

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14:00        KOSMETYKA

                 25 X, 29 XI, 20 XII, 24 I,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WTOREK

10:00                PLASTYKA                 O. MAZURKIEWICZ - TIESLER                      COP

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12:00                MALARSTWO              O. BALISZEWSKA - WALICKA                       COP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10:00 - 12:00     DYŻUR ZNP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11:15               BASEN               VICTORIA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14:00                GEOGRAFIA             M. WOJECKI

                         05.X  09.XI

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15:45                HISTORIA POLSKICH POWSTAŃ                 K. SAPIEHA

                        5 X, 19 X, 9 XI, 23 XI, 7 XII ,21 XII

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15:15               EKOLOGIA                             D. KACZMAREK

                        2 XI, 16 XI, 30 XI, 14 XII

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ŚRODA

10:00                NORDIC WALKING                     Z.OBRĘBSKA             PARK MIEJSKI

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11:15               LITERATURA                             W.KANTECKA

                        06 X, 20 X, 03 XI, 17 XI, 01 XII, 15 XII,12 I, 26 I,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12:15               MUZYKA                                      B. ZUBRZYCKA

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:15                POPRAWNA POLSZCZYZNA             G. KURPISZ

                         20 X,  17 XI

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17:30                  GIMNASTYKA                         K  . NALEPKA                          MEDYK

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CZWARTEK 

09:00                     ANGIELSKI  DLA POCZĄTKUJĄCYCH            A. GLINKOWSKA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10:00 - 13:00         ANGIELSKI                                  A. ISKIERSKA BAŁKA   / 3 GR./

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13:15                     NIEMIECKI                                  G.CHAMERA

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PIĄTEK

09:00                 RĘKODZIEŁO          grupa 1                               

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                         TURTSTYKA W/G WŁASNEGO PLANU

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11:00                 MUZEUM                                                                MPiMK-P

                         22 X                PRELEKCJA T. FOPKE NA TEMAT CHÓRÓW WEJHEROWSKICH

                         26 XI               POSTAĆ RYBAKA W MALARSTWIE I LITERATURZE.

                         17.XII              TRADYCJE MUZYCZNE NA KASZUBACH.

                         07.I                  HISTORIE ZNANYCH RODÓW KASZUBSKICH.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

ZAPROSZENIE

                                                                 Prezydent Miasta Wejherowa

                                                         Krzysztof Hildebrandt

                                                                      oraz

                                                            Zarząd SWUTW

                                                        mają zaszczyt zaprosić

                                 Sz. P.  WOLONTARIUSZY I SŁUCHACZY SWUTW

          na uroczystość obchodów 15 - lecia Wejherowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku,

          która odbędzie się 29.09.2021 r. o godz. 13:00 w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie.

Podkategorie